baner wydzialu

Szanowni Państwo,
w dniu 3.08 i od 8.08-23.08.2022 Dziekanat będzie nieczynny.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku z odbywającymi się Juwenaliami AGH, JM Rektora AGH prof. dr hab. inż. Jerzy Lis, na prośbę Uczelnianej Rady Samorządu Studentów AGH, ustanowił godziny rektorskie w następujący sposób:

- 18.05 br. (środa) – godziny rektorskie pod warunkiem obowiązkowego odrobienia zajęć;

- 19.05 br. (czwartek) – do godz. 12 godziny rektorskie pod warunkiem obowiązkowego odrobienia zajęć, po godz. 12 godziny rektorskie;

- 20.05 br. (piątek) – godziny rektorskie cały dzień.

Szanowni Studenci

Dotyczy: wszystkich studentów rozpoczynających studia  oraz już kształcących się w AGH, którzy nie ukończyli „Szkolenia BHP dla studentów rozpoczynających kształcenie w AGH"

Informujemy, że w dniu 10.03.2022 roku zostanie uruchomione na platformie UPeL AGH -  „Szkolenie dotyczące bezpiecznych i higienicznych warunków kształcenia dla studentów  w AGH". Zasady logowania się do szkolenia kliknij TUTAJ (link ze szczegółowymi informacjami, dotyczącymi logowania się w kursie UPeL AGH).

Szkolenie to jest obowiązkowe, a informacja o jego ukończeniu będzie odnotowywana w systemie USOS AGH, w zakładce: "Dla studentów", w kafelku "Oceny końcowe" poprzez wpisanie "zal" przy Szkoleniu BHP. Po przejściu do szczegółów wyświetlana jest data uzyskania zaliczenia kursu.


Brak wpisanego zaliczenia w w/w. miejscu oznacza brak ukończenia szkolenia. Szkolenie BHP obowiązuje przez cały okres studiów na AGH, w związku z tym nie jest podpięte ani pod konkretny program ani pod etap (jak na powyższym screenie).

Studentom, którzy w latach wcześniejszych ukończyli powyższe szkolenie (odnotowane w systemie „Dziekanat XP")  zostanie wpisane to do " Systemu USOS" w wyżej podanym miejscu najpóźniej do dnia 10.03.2022 roku.

Prosimy każdego studenta o sprawdzenie w systemie  USOS wpisania zaliczenia z tego szkolenia. Jeżeli w systemie będzie brak szkolenia prosimy o zarejestrowanie się do wyżej podanego kursu i jego ukończenie.

Informujemy, że studenci którzy posiadają wpisane zaliczenie w systemie USOS oznaczające ukończenie szkolenia nie muszą uczestniczyć w szkoleniu nawet w przypadkach, zmiany wydziału, kierunku studiów czy przerwy w studiowania na AGH.

Życzymy powodzenia w realizacji szkolenia i bezpiecznego studiowania.

Zespół ds. szkoleń Sekcji BHP AGH.

Szanowni Państwo,

W piątek 28.01.2022 Dziekanat będzie nieczynny.